Programy mogą występować oddzielnie lub jako jeden, spójny, aczkolwiek różnorodny program.

Specjalnie przygotowany scenariusz, połączony z odpowiednią oprawą muzyczną i świetlną, a przede wszystkim, stworzony z pasji i miłości do poszczególnych składników, na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dorosłych uczestników Państwa imprezy. 

OFERTA – SCENICZNE SHOW „3 ŻYWIOŁY”

OGIEŃ „Taneczne wygibasy z Panią Nutką”– to żywiołowy program wspólnych tańców, konkursów i zabaw, prowadzonych przez mikrofon. Pobudza do zabawy 100, 200, 300… dzieci w różnym wieku w jednym czasie. W zależności od rodzaju imprezy, do programu zapraszamy również chętnych dorosłych.
Program idealnie sprawdza się na dużych imprezach: balach w szkołach/przedszkolach; na festynach ze scenicznymi pokazami i na firmowych eventach, organizowanych np. z okazji Mikołaja.

WODA „Artystyczny pokaz baniek mydlanych”– to magiczny czas nie tylko dla najmłodszych uczestników pokazu. Podczas programu, prezentowane są bańkowe sztuczki, triki i walory baniek w zupełnie innej odsłonie (ogromna bańka pożerająca odważnych uczestników , bańki dymne, bańki ogniowe, piankowe, lewitujące…). Jest to program, dzięki któremu zarówno zaproszeni na scenę uczestnicy, jak i pozostali widzowie, będą mieli okazję przeżyć nie zapomniane chwile. To czas, który uwielbiają aparaty i kamery

Program idealnie sprawdza się na imprezach organizowanych w zamkniętych pomieszczeniach.

POWIETRZE „Balonowe show”– to specjalnie opracowany, komiczny pokaz w którym na oczach dzieci i dorosłych, w expressowym tempie, powstają wielkie, balonowe figury. Śmieszne czapki, które wybrani będą mieli okazję nosić na głowach; konie na których będą mogli pogalopować w siną dal; prawdziwe, pełne miłości serca, idealne dla zakochanych, a także wiele innych, robiących na publiczności wrażenie kreacje.
Program idealnie sprawdza się zarówno na zamkniętych, kameralnych imprezach, jak i dużych, scenicznych pokazach, organizowanych na świeżym powietrzu.

Sceniczne show „3 ŻYWIOŁY”, to NOWOŚĆ- jedyny na rynku, innowacyjny program skierowany do:

  • Państwa Młodych jako oryginalna atrakcja dla gości na Weselu/ Poprawinach
  • Rodziców, organizujących Urodziny, I Komunię Świętą lub inną okolicznościową imprezę, którzy chcieliby zaskoczyć swoją rodzinę oryginalnością
  • Organizatorów festynów, firm, instytucji, którzy poszukują oryginalnych atrakcji na swoją imprezę
  • Szkół/przedszkoli, które chciałyby wyróżnić się na rynku i dostarczyć nie zapomnianych wrażeń swoim podopiecznym, a także ich rodzicom
  • Hoteli/restauracji/turystycznych miejsc, które chciałyby zaskoczyć swoich gości oryginalną niespodzianką.