Ho!Ho!Ho! DROGIE DZIECI Ho! Ho! Ho!

Organizujesz bal, imprezę z animacjami i wizytę Świętego Mikołaja? A może Twoje dziecko marzy o spotkaniu z Mikołajem?

Witamy w magicznej krainie Elfów, Śnieżynek i całej gromady pomocników Mikołaja. Nasz Mikołaj odwiedzi dzieci o każdej porze dnia i nocy. Co prawda ma troszkę brzuszka, ubrany jest w gruby, pluszowy strój ale… nie boi się wyzwań i zmieścić się w każdym kominie. Jego gęsta, długa broda, gotowa jest na spotkanie z nawet najbardziej dociekliwymi niedowiarkami.

A co z pomocnikami? Przecież to intensywny czas na produkcję ogromnej ilości prezentów, a także odwiedzin dzieci w różnych zakątkach świata? Mikołaj ma swoich pomocników, którzy doskonale wiedzą jak wprowadzić dzieci w ten magiczny czas. Mają przygotowany szeroki zakres konkursów, zabaw i atrakcji, idealnych na mikołajkową imprezę.

OFERTA:

  • Wizyta profesjonalnego Mikołaja: rozdawanie paczek, sesje zdjęciowe, wizyty w przedszkolach, wizyty domowe…
  • Bale choinkowe, mikołajowe
  • Animacje dla dzieci: mikołajkowe konkursy, zabawy, malowanie twarzy, program taneczny…
  • Sceniczne show „3 ŻYWIOŁY”: Taneczne wygibasy z Panią Nutką; Artystyczny pokaz baniek mydlanych, Balonowe show: PEŁNA OFERTA – kliknij
  • Atrakcje uzupełniające: zamki dmuchane, żywe maskotki w świątecznych ubraniach, maszyna do waty cukrowej, wytwornica do baniek mydlanych i dymnych… – PEŁNA OFERTA – kliknij
  • Balonowe zestawy słodkości: jako prezenty, upominki… – PEŁNA OFERTA – kliknij
  • Świąteczne warsztaty balonowych kreacji – PEŁNA OFERTA – kliknij

Obsługujemy wizyty domowe, a także duże imprezy dla firm, ośrodków edukacyjnych, urzędów i innych instytucji poszukujących atrakcji na mikołajkowe imprezy.

Ho! Ho! Ho! DO ZOBACZENIA Ho! Ho! Ho!