Zapraszają Państwo dzieci na Wesele/ Poprawiny? A może mają Państwo swojego maluszka i poszukują opieki podczas uroczystości? Serdecznie zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą.

Zaopiekujemy się najmłodszymi gośćmi przez cały okres świętowania (Wesele/Noc/Poprawiny). W ofercie posiadamy również atrakcje dodatkowe, dzięki którym będą Państwo mogli wzbogacić czas swoich gości.

Oferta

Jako animatorzy – zapewnimy dzieciom ogromną ilość atrakcji i zabaw, idealnych dla dzieci w każdym wieku – zabawy odbywają się w osobnej sali, ogrodzie lub miejscu wyznaczonym przez Państwa.

Po zakończonych zabawach, ułożymy dzieci do snu i będziemy sprawować opiekę do czasu odbioru przez opiekunów.

Jako indywidualne nianie – zaopiekujemy się najmłodszymi uczestnikami Wesela/Poprawin. Będziemy do Państwa dyspozycji i zadbamy o wszelkie potrzeby maluszków tak długo, jak będą Państwo potrzebowali naszej pomocy.

Na Poprawinach – będziemy kontynuować zabawy z najmłodszymi gośćmi, dostarczając im kolejnych pomysłów na zabawy. Poprawiny to również czas, pierwszego naszego spotkania z dziećmi – czasami Państwo Młodzi zapraszają dzieci tylko na poprawiny.

Atrakcje dodatkowe

  • Atrakcje uzupełniające – mobilna kolumna z mikrofonami, dmuchany zamek, żywe maskotki, wytwornica do baniek mydlanych/dymnych, maszyna do waty cukrowej – PEŁNA OFERTA ATRAKCJI – kliknij.
  • Balonowe kreacje – balonowe suknie ślubne, wielobalonowe figury De Luxe dla dzieci i dorosłych – PEŁNA OFERTA – kliknij
  • Bańkowe show – magiczny pokaz baniek mydlanych w zupełnie nowym wydaniu – bańki dymne, ogniowe, zamykanie gości w ogromnej bańce… Są to nie zapomniane chwile dla wszystkich gości i idealna pamiątka w materiale filmowym zaproszonego kamerzysty. PEŁNA OFERTA – kliknij

Dlaczego warto zamówić usługę animatora/niani?


1. Animatorzy zajmują się dziećmi, aby dorośli nie musieli martwić się o swoje pociechy.
2. Organizują atrakcje, zabawy, dostarczając dzieciom radosnych chwil, aby tak jak dorośli, miło wspominali ten czas.
3. Państwo Młodzi zapraszając animatorów, dają gościom poczucie „zadbania o każdy szczegół przyjęcia”.
4. Dzieci nie nudzą się, nie poganiają dorosłych do spania.
5. Nie uczestniczą z dorosłymi w procentowych toastach i towarzyszącym im słodko/gorzkich przyśpiewkach.
6. Nie „kręcą” się po sali, dzięki czemu unikają tanecznego obcasa cioci, czy gorącego dania przypadkowo potrąconego przez tańce kelnera.
7. W części Show- Państwo Młodzi, dzieci i dorośli mają okazję wspólnie z animatorami uczestniczyć w specjalnie przygotowanym programie. Jest to czas chętnie uwieczniany kamerami i aparatami, zarówno ze strony obsługi jak i samych gości. Idealna pamiątka przy materiale filmowym dla Państwa Młodych.
8. Dzięki ofercie układania dzieci do snu i nocnego czuwania, dorośli mają możliwość korzystania z przygotowanych przez Państwa Młodych atrakcji i swobodną zabawę „do białego rana”.
9. Animator dla dzieci na Poprawinach, a także atrakcje uzupełniające (mobilna kolumna, zamek dmuchany, maszyna do waty cukrowej itp.) to czasami jedyne atrakcje, wzbogacające czas gości w drugim dniu świętowania.
10. Hotele/Restauracje/Sale weselne oferujące usługę profesjonalnych animatorów, są postrzegane jako nowoczesne, innowacyjne, wyróżniające się miejsca, godne polecenia i współpracy.

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Do Państwa Młodych, którzy zapraszają DZIECI NA WESELE/POPRAWINY i chcieliby zadbać o atrakcje dla najmłodszych gości, a także zwiększyć komfort zabawy dorosłych.

Do Hoteli/Restauracji/Sal weselnych itp. instytucji organizujących WESELA.
Animatorzy nie tylko wzbogacą Państwa ofertę dla przyszłych Państwa Młodych, ale także zapobiegną nudzie i kreatywności dzieci, które mają dużo pomysłów w wolnym czasie ?
Zapraszamy do stałej współpracy (jako część Państwa oferty np. przy uroczystościach komunijnych, weselnych), a także do wzajemnej reklamy.

Do Wedding Planerów, agencji i osób, które pośredniczą w organizacji tego wyjątkowego dnia między Państwem Młodym, a usługobiorcami.
Chętnie nawiążemy z Państwem współpracę, łącząc siły i wspólnie dbając o profesjonalną organizację i obsługę WESELA Państwa Klientów. Jesteśmy doświadczonymi, kreatywnymi animatorami, dbającymi o każdy szczegół powierzonego zlecenia.